Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_k2/models/item.php on line 877

BIALSKA 57A

Przedsięwzięcie obejmowało realizację w zacisznym miejscu wśród zieleni, w dzielnicy Parkitka w Częstochowie (u splotu ulic Mościckiego i Kujawskiej) nowoczesnego, 4 – kondygnacyjnego budyneku z wielostanowiskowym parkingiem w przyziemiu.
Budynek został zrealizowany i oddany do użytkowania w październiku 2016 roku.

OGL.1OGL.3OGL.4

EFEKTOWNIE I PRAKTYCZNIE, BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO – z tą myślą realizowaliśmy prace projektowe związane z naszą nową inwestycją mieszkaniową.

ARCHITEKTURA budynku nawiązuje do naszych wcześniejszych projektów – jest prosta i nowoczesna. Połączenie wysokiej jakości materiałów: szkła, stali nierdzewnej i naturalnego drewna na elewacji oddaje ideę naszego projektu. ‘’Nowoczesność i natura’’ to symbole naszych czasów. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, a także dobra izolacja termiczna i akustyczna, zapewniają ekonomiczne i komfortowe użytkowanie mieszkania.

Inwestycja ma BARDZO DOBRĄ LOKALIZACJĘ - z dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlową obejmującą liczne punkty handlowe i usługowe, placówki opieki medycznej, przedszkole i szkołę. W sąsiedztwie – zielone tereny, alejki i trasy dla miłośników spacerów, joggingu czy wycieczek rowerowych. Do centrum miasta mamy stąd zaledwie kilka minut (ok. 2-3 km.).

PLANY MIESZKAŃ są dokładnie analizowane tak aby każdy lokal nawet przy niewielkim metrażu spełniał wszystkie funkcje a przyszły klient mógł go dogodnie zaaranżować. W większości mieszkań strefa dzienna – salon z aneksem kuchennym i jadalnią jest oddzielona od części prywatnej i bardziej intymnej z sypialniami, łazienkami i garderobą. Mieszkania mają ponadstandardową wysokość, duże ustawne balkony i tarasy, ogromne przeszklenia, które doskonale doświetlą mieszkania dodając im przestrzeni.

Budynek posiada dwie przestronne klatki schodowe z nowoczesnymi, cichobieżnymi windami z poziomu garażu. Na każdym poziomie tuż przy windzie znajdują się pomieszczenia gospodarcze.

Wszystkie chodniki, podejścia i podjazdy dostosowane są dla osób niepełnosprawnych i dla rodzin z małymi dziećmi.

BEZPIECZEŃSTWO zapewnia dziś ogrodzony teren wokół budynku, z bramą wjazdową otwieraną przy użyciu pilota, a przy wejściu zainstalowano videodomofony.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/gk_photo/html/com_k2/templates/default/item.php on line 189