Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_k2/models/item.php on line 877

MAŁOPOLSKA 63 II Etap

Przedsięwzięcie obejmowało realizację siedmiu domów wolnostojących w dzielnicy Parkitka w Częstochowie. Inwestycja zrealizowana i oddana do użytku w 2017 r.

malopolska1 małopolska 63 iimalopolska2 wpcf małopolska 63iimalopolska3 wpcf małopolska 63ii

To właśnie nam przychodzi do głowy, gdy myślimy o idealnym domu. Połączenie tych wszystkich cech to wysoko postawiona poprzeczka, ale w naszym przekonaniu każdy z budynków powstałych w ramach zrealizowanych już dwóch etapów osiedla Małopolska 63 dowodzi, że sprostaliśmy wyzwaniu.
Osiedle Słoneczne to nie tylko najbardziej prestiżowa lokalizacja w Częstochowie ale to także punkt na mapie, który pozwoli Ci w magiczny sposób znaleźć się w dwóch miejscach jednocześnie, niemal w sercu miasta i zarazem wśród natury. Staraliśmy się zaprojektować Twój przyszły dom tak, by pozostawał w harmonii z otaczającą przyrodą i okolicą.

Każdy z etapów osiedla Małopolska 63 cechuje się niebanalną, choć zarazem prostą i elegancką architekturą. Zadbaliśmy o każdy szczegół, chcąc stworzyć domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Wnętrza każdego z domów zostały zaprojektowane funkcjonalnie i przestronnie, a samo osiedle wyposażone zostanie w wiele udogodnień. Przy realizacji inwestycji wykorzystujemy zawsze i wyłącznie materiały najwyższej jakości.

Choć dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy z nich był idealny, na wstępnym etapie budowy możesz uzgodnić z nami zmiany rozkładu pomieszczeń i dopasować wnętrza do swoich indywidualnych potrzeb, by w przyszłości zamieszkać w wymarzonym miejscu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/gk_photo/html/com_k2/templates/default/item.php on line 189