Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /components/com_k2/models/item.php on line 877

MAŁOPOLSKA 63 III Etap

Etap III Osiedla Małopolska 63 obejmuje dwa bliźniaki i sześć domów w zabudowie szeregowej. Domy sprzedane, termin oddania III połowa 2018 r.

 15 wpcf małopolska et iii25 wpcf małopolska et iii35 wpcf małopolska et iii

dziecieca wpcf małopolska et iiikuchnia wpcf małopolska et iiilazienka wpcf małopolska et iii

Harmonia. Nowoczesność. Elegancja. Natura. Funkcjonalność. Doskonała lokalizacja.

To właśnie nam przychodzi do głowy, gdy myślimy o idealnym domu. Połączenie tych wszystkich cech to wysoko postawiona poprzeczka, ale w naszym przekonaniu każdy z budynków powstałych w ramach zrealizowanych już dwóch etapów osiedla Małopolska 63 dowodzi, że sprostaliśmy wyzwaniu. 

Osiedle Słoneczne to nie tylko najbardziej prestiżowa lokalizacja w Częstochowie ale to także punkt na mapie, który pozwoli Ci w magiczny sposób znaleźć się w dwóch miejscach jednocześnie, niemal w sercu miasta i zarazem wśród natury. Staraliśmy się zaprojektować Twój przyszły dom tak, by pozostawał w harmonii z otaczającą przyrodą i okolicą.

Każdy z etapów osiedla Małopolska 63 cechuje się niebanalną, choć zarazem prostą i elegancką architekturą. Zadbaliśmy o każdy szczegół, chcąc stworzyć domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Wnętrza każdego z domów zostały zaprojektowane funkcjonalnie i przestronnie, a samo osiedle wyposażone zostanie w wiele udogodnień. Przy realizacji inwestycji wykorzystujemy zawsze i wyłącznie materiały najwyższej jakości.

Choć dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy z nich był idealny, na wstępnym etapie budowy można było uzgodnić z nami zmiany rozkładu pomieszczeń i dopasować wnętrza do swoich indywidualnych potrzeb, by w przyszłości zamieszkać w wymarzonym miejscu.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/gk_photo/html/com_k2/templates/default/item.php on line 189