POLESKA

NAJNOWSZA INWESTYCJA MIESZKANIOWA Parkland Inwestycje w dzielnicy Parkitka, ul. Poleska, Częstochowa. Inwestycja skierowana jest zarówno do młodych par, które myślą o założeniu rodziny bądź posiadają małe dzieci jak i osób starszych, które chcą spędzić wolny czas na świeżym powietrzu. Inwestycja idealnie wpisuje się w aspiracje Częstochowy, dynamiczny i rodzinny charakter mieszkaniowy. Projekt przewiduje takie rozwiązania konstrukcyjne, które pozwalają klientom dowolnie kształtować przestrzeń lokalu. Takie możliwości daje nam nowoczesna architektura 6 kondygnacyjnego budynku z 68 lokalami o powierzchni od ok 44 m2 do ponad 93 m2 z wielostanowiskowym parkingiem.
Nasze zaangażowanie i pasja, z jaką realizujemy kolejne przedsięwzięcie APARTAMENTY PANORAMA przy ulicy Poleskiej w Częstochowie, przekłada się bezpośrednio na rzetelność i wysoką jakość inwestycji.
Proponujemy zapoznanie się z rozkładami mieszkań w trakcie indywidualnych spotkań w naszym biurze przy ulicy Krótkiej 27A, Częstochowa.
Umów się na spotkanie już dziś, tel. 34-368-00-51, 502-464-474, 601-437-372, 601-525-700

25 cakiem maypoleska 1poleska 335 n

 

Proponujemy zapoznanie się z planami domów w trakcie indywidualnych spotkań w naszym biurze przy ulicy Krótkiej 27A.

                   ZOBACZ MIESZKANIE↓
rzut parteru czerwiec
mieszkania I pitro jpg
mieszkania II pitro jpg
mieszkania III piętro nowe

mieszkania IV piętro nowe

mieszkania V pitro jpg

 ,