POLESKA

PANORAMA APARTAMENTY POLESKA - APARTAMENTOWIEC C
Poleska to projekt, w który włożyliśmy nasze całe długoletnie doświadczenie i wiedzę.
Tworzymy osiedle, gdzie nasi klienci będą mieli ochotę zaprosić swoich bliskich. Miejsce, które daje wytchnienie w otoczeniu bujnej zieleni, a zarazem pozwala uczestniczyć w nurcie życia miejskiego.
Nowoczesne planowanie pozwoliło nam stworzyć przestronne nasłonecznione wnętrza, wykonane jak zawsze, z najprzedniejszych materiałów.
Śmiało możemy mówić o pionierskiej jakości na częstochowskim rynku nieruchomości, ponieważ od 10 lat wyznaczamy nowe trendy i standardy, czego następnym wyrazem jest osiedle PANORAMA APARTAMENTY POLESKA.
Gustowna i elegancka linia sześciokondygnacyjnego budynku wraz z obszernym parkingiem harmonijnie wpisze się w otoczenie, pozwalając cieszyć się Państwu jego ponadczasowym stylem.
Apartamenty oferowane w naszej najnowszej inwestycji są bardzo różnorodne, w tym zarówno pod względem metrażu, od 40 m2 do około 96 m2, jak i rozkładu, a rozwiązania konstrukcyjne umożliwią wygodną i komfortową aranżację przestrzeni.
Wierzymy, że każdy znajdzie wśród planowanych 100 mieszkań swój idealny przyszły dom. Ponadto, na wstępnym etapie realizacji chętnie dostosujemy lokale do Państwa indywidualnych potrzeb.
Nasze aspiracje wkraczają daleko poza wznoszenie kolejnych budynków – pragniemy stworzyć najlepsze warunki dla budowania przyszłych społeczności.

Zamieszkaj z nami.

APARTAMENTOWIEC C

wschbokod poleskiejzachzagospodarowanie 2

 1 GARA PODZIEMNY 1

 

 2 GARA PODZIEMNY 2

Proponujemy zapoznanie się z planami domów w trakcie indywidualnych spotkań w naszym biurze przy ulicy Krótkiej 27A.


                   ZOBACZ MIESZKANIE APARTAMENTOWIEC C↓
2. BUDYNEK C 0 PARTER 100 A1
2.BUDYNEK C 1 I PITRO 100 A1
2. BUDYNEK C 2 II PITRO 100 A1
2.BUDYNEK C 3 III PITRO 100 A1

2. BUDYNEK C 4 IV PITRO 100 A1

2.BUDYNEK C 5 V PITRO 100 A1

 ,