Zakup krok po kroku

Przeprowadzimy Cię teraz przez proces zakupu nieruchomości w naszej firmie. Chcemy, by był dla Ciebie jak najbardziej przejrzysty i zrozumiały. Rozumiemy, jak ważną decyzją jest kupno własnego mieszkania czy domu i zależy nam, aby proces ten przebiegał płynnie i łatwo. Gotowi?

Krok 1. Wybór mieszkania lub domu z naszej oferty – https://parkland.pl/inwestycje/w-realizacji/

Jeśli zainteresowała Cię nasza nieruchomość i chciałbyś dowiedzieć się o niej więcej, znajdziesz tutaj prospekty informacyjne Apartamentów Panorama Poleska oraz Parku Zakopiańska.

Krok 2. Rezerwacja mieszkania lub domu i podpisanie umowy rezerwacyjnej. Pozwoli Ci to przygotować się do ostatecznej decyzji zakupowej. Pamiętaj, że krok ten może zostać pominięty, jeśli jesteś zdecydowany na zakup od ręki i nie musisz np. starać się o kredyt

Klienci Parkland mają możliwość uzyskania kredytu na preferencyjnych warunkach w polecanych przez nas bankach.

Krok 3. Umowa deweloperska to akt notarialny, który podpisujemy z Tobą w obecności notariusza. Wg ustawy deweloperskiej, każda z transz-wpłat z rachunku powierniczego na rachunek dewelopera jest uzależniona od etapu ukończenia budynku. Oznacza to ochronę Twoich praw oraz bezpieczeństwo.

Krok 4. Odbiór techniczny mieszkania. 30% naszych klientów pochodzi z polecenia, ponieważ Parkland to uznana w Częstochowie marka. Mamy specjalny zespół sprawdzający każde z Waszych mieszkań oraz domów zanim dojdzie do etapu odbioru technicznego. Nie mamy nic do ukrycia.

Krok 5. Podpisanie umowy przenoszącej prawa na klienta. To ostatni i najbardziej emocjonujący moment. Cieszymy się z zaufania i życzymy powodzenia. Pamiętajcie proszę, że z Parklandem mieszka się fajnie. Organizujemy dużo ciekawych happeningów, a jak potrzebujecie Państwo naszej uwagi, jesteśmy zawsze na posterunku.